Ogłoszenia Parafialne

XXIV Niedziela Zwykła

 

 

 

 

 

1Msze św. sprawowane są:

 

Dnia 15.09.2019 - Niedziela

-  Schwäbisch Gmünd - St. Pius - godz. 11.oo

-  Steinheim - Zesłania Ducha Świętego - godz. 14.oo

 

2. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy :

 

- środa - św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

- czwartek - św. Januarego, biskupa i męczennika

- sobota - św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

 

3. Msza św. w Schwäbisch Gmünd w ciągu tygodnia tylko w piątek w kościele św. Pius o godz. 18.3o ze względu na rekolekcje kapłańskie w których będe brał udział .  Rekolekcje odbędą się w Würzburgu, poprowadzi je Ks. Biskup Andrzej Czaja, ordynariusz opolski.

   

4. W sobotę 21 września zapraszam dzieci i młodzież na pierwsze powakacyjne spotkanie w naszej szkółce przyparafialnej. Zajęcia od godz. 10.oo w salach przy kościele św. Franciszka w centrum miasta Schwäbisch Gmünd.  Natomiast w niedzielę  22 września na mszy św. o godz. 11.oo uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i rodziców.

 

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć wrześniowy numer:

-  czasopisma „Nasze Słowo”.